FINANSE --- ŁATWO I PRZEJRZYŚCIE DLA CIEBIE !!!

Skrót oferty

Inteligo : "Pożyczka Inteligo"
  • » Kredyt: 10 000 PLN / 36 miesięcy
  • » Wysokość raty: 338.81 PLN / miesiąc
  • » Oprocentowanie: 14.24 % / w skali roku
  • » Prowizja: 5.00 % / jednorazowa
Przejdź dalej

Szczegóły oferty

Koszt miesięczny obsługi kredytu Komentarze
Wysokość raty 338.81  PLN

Podana rata została skalkulowana dla pożądanej wysokości kredytu i podanej nominalnej stawki oprocentowania z uwzględnieniem kosztów prowizji i bez uwzględnienia kosztów ubezpieczenia. Oprocentowanie kredytu jest zmienne.



Maksymalny okres kredytowania w przypadku klientów powyżej 65 roku życia wynosi 60 miesięcy,

w pozostałych przypadkach wynosi 96 miesięcy.

Oprocentowanie nominalne 10.00  %
Oprocentowanie rzeczywiste 14.24  %
Prowizja 5.00  %

Koszt prowizji wynosi:

5% kwoty udzielonej pożyczki;

4% kwoty udzielonej pożyczki, dla klientów, którzy otrzymali ofertę kredytową w ramach akcji sprzedażowych oraz akcji sprzedaży wiązanej.

Opłata administracyjna 0.00  %
Ubezpieczenie kredytu 0.000  %

Możliwość skorzystania z nieobowiązkowego ubezpieczenia. Wysokość jednorazowej składki ubezpieczeniowej, należnej z tytułu ochrony ubezpieczeniowej, uzależniona jest od oceny ryzyka, kwoty udzielonej pożyczki oraz długości okresu trwania umowy pożyczki.

Opłata za wcześniejszą spłatę 0.00 %

W przypadku kredytu do 255 550 PLN brak opłat za wcześniejszą spłatę
(ustawa o kredycie konsumenckim).

Dodatkowe informacje

Bank pobiera prowizję za udzielenie kredytu
Umowa elektroniczna
Ubezpieczenie nie jest wymagane

Ocena klientów: 0/6

Przejdź dalej
Porównywarka finansowa to nie zwykły portal finansowy. To maszyna, która ma za zadanie pomóc w wyborze optymalnego rozwiązania finansowego (to znaczy pokazuje najlepsze na dany moment kredyty hipoteczne, karty kredytowe, kredyty samochodowe czy konta bankowe), a umieszczony na niej kalkulator zdolności kredytowej podpowie Ci, na jaki kredyt Cię stać. Jest całkowicie bezpłatna. Wystarczy, że podasz parametry, które są wymagane, by wyszukać dany produkt finansowy. Porównywarka finansowa pozwala także wybrać najlepsze lokaty bankowe. Wbrew pozorom wybór tego produktu nie jest taki prosty, jak mogłoby się wydawać. Tradycyjna lokata bankowa, lokata codzienna (pozwala uniknąć podatku Belki), a może polisolokata? Niektóre banki prześcigają się w oferowaniu najlepszych depozytów. Jednak oprocentowanie zależy od tego, ile pieniędzy chcesz zainwestować oraz na jak długi okres. Dlatego porównywarka finansowa prosi Cię po danie podanie tych danych w swoim formularzu. Po naciśnięciu przycisku „porównaj” otrzymasz najlepsze oferty tylko dla zadanych przez Ciebie parametrów.