FINANSE --- ŁATWO I PRZEJRZYŚCIE DLA CIEBIE !!!

Skrót oferty

Bank BPS : Bezpieczna gotówka z ubezpieczeniem
  • » Kredyt: 10 000 PLN / 36 miesięcy
  • » Wysokość raty: 361.58 PLN / miesiąc
  • » Oprocentowanie: 19.57 % / w skali roku
  • » Prowizja: 6.99 % / jednorazowa
Przejdź dalej

Szczegóły oferty

Koszt miesięczny obsługi kredytu Komentarze
Wysokość raty 361.58  PLN

Podana rata została skalkulowana dla pożądanej wysokości kredytu i podanej nominalnej stawki oprocentowania, z uwzględnieniem kosztów prowizji i bez uwzględnienia kosztów ubezpieczenia. Oprocentowanie kredytu jest stałe.

Oprocentowanie nominalne 8.99  %
Oprocentowanie rzeczywiste 19.57  %
Prowizja 6.99  %

Podana wartość jest kosztem jednorazowym, doliczanym do kwoty kredytu. Wysokość prowizji jest zależna od indywidualnej oceny i może wynieść od 4,49% do 6,99%.

Opłata administracyjna 0.00  %
Ubezpieczenie kredytu 0.187  %

Ubezpieczenia mają charakter dobrowolny - proponowane są opcjonalnie jako dodatkowe zabezpieczenie kredytu.

Ubezpieczenie z tytułu umowy ubezpieczenia na życie kredytobiorcy dla kredytu "Bezpieczna Gotówka"- zakres podstawowy (ubezpieczenie na wypadek śmierci oraz trwałej niezdolności do pracy spowodowanej nieszczęśliwym wypadkiem).

Możliwe do wyboru jest również ubezpieczenie rozszerzone obejmujące dodatkowo poważne zachorowanie, którego koszt ustalany jest indywidualnie.

Opłata za wcześniejszą spłatę 0.00 %

W przypadku kredytu do 255 550 PLN brak opłat za wcześniejszą spłatę
(ustawa o kredycie konsumenckim).

Dodatkowe informacje

Specjalne pakiety ubezpieczeń na życie
Niższe oprocentowanie pod warunkiem zakupu dodatkowych produktów
Minimum wymaganych dokumentów

Ocena klientów: 0/6

Przejdź dalej
Porównywarka finansowa to nie zwykły portal finansowy. To maszyna, która ma za zadanie pomóc w wyborze optymalnego rozwiązania finansowego (to znaczy pokazuje najlepsze na dany moment kredyty hipoteczne, karty kredytowe, kredyty samochodowe czy konta bankowe), a umieszczony na niej kalkulator zdolności kredytowej podpowie Ci, na jaki kredyt Cię stać. Jest całkowicie bezpłatna. Wystarczy, że podasz parametry, które są wymagane, by wyszukać dany produkt finansowy. Porównywarka finansowa pozwala także wybrać najlepsze lokaty bankowe. Wbrew pozorom wybór tego produktu nie jest taki prosty, jak mogłoby się wydawać. Tradycyjna lokata bankowa, lokata codzienna (pozwala uniknąć podatku Belki), a może polisolokata? Niektóre banki prześcigają się w oferowaniu najlepszych depozytów. Jednak oprocentowanie zależy od tego, ile pieniędzy chcesz zainwestować oraz na jak długi okres. Dlatego porównywarka finansowa prosi Cię po danie podanie tych danych w swoim formularzu. Po naciśnięciu przycisku „porównaj” otrzymasz najlepsze oferty tylko dla zadanych przez Ciebie parametrów.