FINANSE --- ŁATWO I PRZEJRZYŚCIE DLA CIEBIE !!!

Skrót oferty

Millennium : Pożyczka Gotówkowa - dla nowych klientów banku
  • » Kredyt: 10 000 PLN / 84 miesiące
  • » Wysokość raty: 190.84 PLN / miesiąc
  • » Oprocentowanie: 15.65 % / w skali roku
  • » Prowizja: 14.99 % / jednorazowa
Przejdź dalej

Szczegóły oferty

Koszt miesięczny obsługi kredytu Komentarze
Wysokość raty 190.84  PLN

Podana rata została skalkulowana dla pożądanej wysokości kredytu i podanej nominalnej stawki oprocentowania, z uwzględnieniem kosztów prowizji i ubezpieczenia. Oprocentowanie kredytu jest stałe. Bank zastrzega sobie prawo do zmiany warunków oferty w zależności od indywidualnej oceny klienta.


Podane oprocentowanie nominalne wynosi 9,99%.


Oprocentowanie może zostać obniżone łącznie o 2 punkty procentowe, tj. o 1 punkt procentowy pod warunkiem zawarcia przez Klienta umowy ubezpieczenia o zakresie i na zasadach ochrony wynikających z Warunków Ubezpieczenia Bezpieczna Pożyczka i wskazania Banku jako uprawnionego z tej umowy oraz o 1 punkt procentowy pod warunkiem comiesięcznego wpływu na rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy Klienta w Banku Millennium środków pochodzących z jego wynagrodzenia lub dochodu netto zgodnie z deklaracją złożoną w umowie pożyczki.

Oprocentowanie nominalne 9.99  %
Oprocentowanie rzeczywiste 15.65  %
Prowizja 14.99  %

Wysokość prowizji zależna jest od ustalonego przez Bank Millennium profilu kredytowego i wynosi od 12,99% do 14,99% w przypadku, gdy Klient nie przystąpi do ubezpieczenia o zakresie i na zasadach ochrony wynikających z Warunków Ubezpieczenia Bezpieczna Pożyczka lub nie wskaże Banku jako uprawnionego z tej umowy.

Opłata administracyjna 0.00  %
Ubezpieczenie kredytu 0.000  %

Składka za ubezpieczenie w wysokości 0,30% przyznanej kwoty pożyczki miesięcznie jest nieobowiązkowa. Pobiera się ją "z góry" za cały okres kredytowania oraz dolicza do kwoty pożyczki.

Ubezpieczenie obejmuje:
- utrata stałego źródła dochodów
- czasowa niezdolność do pracy
- poważna choroba
- śmierć

Opłata za wcześniejszą spłatę 0.00 %

W przypadku kredytu do 255 550 PLN brak opłat za wcześniejszą spłatę
(ustawa o kredycie konsumenckim).

Dodatkowe informacje

Bank akceptuje różne formy zatrudnienia i różne źródła dochodu
Preferencyjne oprocentowanie dla klientów przelewających wynagrodzenie na konto
Możliwość wyboru dnia spłaty raty
Szybka decyzja kredytowa

Ocena klientów: 1/6

Przejdź dalej
Porównywarka finansowa to nie zwykły portal finansowy. To maszyna, która ma za zadanie pomóc w wyborze optymalnego rozwiązania finansowego (to znaczy pokazuje najlepsze na dany moment kredyty hipoteczne, karty kredytowe, kredyty samochodowe czy konta bankowe), a umieszczony na niej kalkulator zdolności kredytowej podpowie Ci, na jaki kredyt Cię stać. Jest całkowicie bezpłatna. Wystarczy, że podasz parametry, które są wymagane, by wyszukać dany produkt finansowy. Porównywarka finansowa pozwala także wybrać najlepsze lokaty bankowe. Wbrew pozorom wybór tego produktu nie jest taki prosty, jak mogłoby się wydawać. Tradycyjna lokata bankowa, lokata codzienna (pozwala uniknąć podatku Belki), a może polisolokata? Niektóre banki prześcigają się w oferowaniu najlepszych depozytów. Jednak oprocentowanie zależy od tego, ile pieniędzy chcesz zainwestować oraz na jak długi okres. Dlatego porównywarka finansowa prosi Cię po danie podanie tych danych w swoim formularzu. Po naciśnięciu przycisku „porównaj” otrzymasz najlepsze oferty tylko dla zadanych przez Ciebie parametrów.