FINANSE --- ŁATWO I PRZEJRZYŚCIE DLA CIEBIE !!!

Skrót oferty

: e-Lokata
  • » Odsetki po podatku:  PLN / w skali roku
  • » Odsetki przed opodatkowaniem: 0.00 PLN / w skali roku
  • » Oprocentowanie: 0 % / w skali roku
Przejdź dalej

Szczegóły oferty

Szczegóły produktu Komentarze
Oprocentowanie: 0  %
Odsetki przed podatkiem: 0.00  PLN
Podatek od odsetek: 0.00  PLN
Odsetki po podatku: 0.00  PLN

Dodatkowe informacje

Depozyty gwarantowane w 100% przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny do kwoty stanowiącej równowartość w złotych 100 000 EUR

Minimalna kwota lokaty wynosi 3 000 zł

Maksymalna kwota lokaty wynosi 100 000 zł

Oprocentowanie stałe

Lokata terminowa nieodnawialna, o którą umowa zawierana jest w systemie bankowości internetowej R-Online oraz serwisie bankowości mobilnej Mobilny Bank (w ramach Internetowej Oferty Specjalnej)

Rozwiązanie lokaty terminowej przed ostatnim dniem okresu na jaki została założona powoduje, że oprocentowanie zostaje obniżone do poziomu 0,00%.

Ocena klientów: 0/6

Przejdź dalej
Porównywarka finansowa to nie zwykły portal finansowy. To maszyna, która ma za zadanie pomóc w wyborze optymalnego rozwiązania finansowego (to znaczy pokazuje najlepsze na dany moment kredyty hipoteczne, karty kredytowe, kredyty samochodowe czy konta bankowe), a umieszczony na niej kalkulator zdolności kredytowej podpowie Ci, na jaki kredyt Cię stać. Jest całkowicie bezpłatna. Wystarczy, że podasz parametry, które są wymagane, by wyszukać dany produkt finansowy. Porównywarka finansowa pozwala także wybrać najlepsze lokaty bankowe. Wbrew pozorom wybór tego produktu nie jest taki prosty, jak mogłoby się wydawać. Tradycyjna lokata bankowa, lokata codzienna (pozwala uniknąć podatku Belki), a może polisolokata? Niektóre banki prześcigają się w oferowaniu najlepszych depozytów. Jednak oprocentowanie zależy od tego, ile pieniędzy chcesz zainwestować oraz na jak długi okres. Dlatego porównywarka finansowa prosi Cię po danie podanie tych danych w swoim formularzu. Po naciśnięciu przycisku „porównaj” otrzymasz najlepsze oferty tylko dla zadanych przez Ciebie parametrów.